Operátor výroby - kontrolor

V regionu: Moravskoslezský kraj

V oboru: dělník, operátor

Hledáme zaměstnance na pozici Operátor výroby - kontrolor
Místo výkonu práce Opava - Komárov
Nástup možný ihned

Náplň práce:

Jedná o velmi jednoduchou, fyzicky nenáročnou práci ve výrobě
Vykládání jednotlivých malých výrobků z automatického čistícího stroje
Vizuální kontrola výrobků a jejich následné uložení do připravených malých bedýnek
Velmi čisté a příjemné pracovní prostředí
3sm provoz pondělí-pátek

Požadujeme:

Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

Mzda odpovídající pracovní pozici
Nadstandardní příspěvek v případě práce o víkendu nad rámec stanovený zákonem
Dovolená nad rámec stanovený zákonem v celkové výši 25 dní
Dotované obědy v případě ranní směny nebo stravenky ve výši 80 Kč (příspěvek 55%)

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím telefonu: 773551555, nebo e-mailu: trac@etimoshuman.cz, nebo pomocí formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz

© Copyright 2008-2024 Etimos Human, GDPR, Vnitřní oznamovací systém (WHISTLEBLOWING), stránky od DIAREK.cz