Obráběč kovů - Soustružník - CNC (2sm provoz)

V regionu: Zlínský kraj

V oboru: dělník, operátor

Do moderně vybavené haly na zpracování odlitků pro velká strojní zařízení hledáme Obráběče kovů, CNC soustružníky.
Místo výkonu práce: Ratiboř, okres Vsetín

Náplň práce:

Práce na CNC strojích (soustruhy, frézy a horizontky)
Zodpovědnost za nastavení stroje na základě technických podkladů
Provádění kontrolních měření výrobků
2sm provoz ranní, odpolední směna, po-pá

Požadujeme:

Čtení technické dokumentace
Vyučení v oboru nebo praxi nahrazující vzdělání
Samostatnost a zodpovědnost
Práce vhodná i pro absolventy
Nezkušené zájemce rádi zaučíme

Nabízíme:

Atraktivní mzdové ohodnocení
Náborový příspěvek 20.000 Kč
5 týdnů dovolené
Příspěvek na dopravu 3,50 Kč/km, ať už do práce cestujete jakkoli
Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500 Kč každý měsíc
Příplatky za přesčasy, za práci v sobotu a v neděli
Příspěvek na stravování
Závodní stravování - jídelna přímo v areálu
Odborná školení, zvyšování kvalifikace
Stabilní dlouhodobou práci (ihned podepisujeme smlouvu na dobu neurčitou)

Kontaktovát nás můžete prostřednictvím formuláře:

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Průvodní dopis
Životopis/příloha (max. 1,5MB)
V souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, souhlasím kliknutím na tlačítko „Odeslat odpověď“ s poskytnutím osobních údajů společnost Etimos Human s.r.o, IC 28380436 (správce osobních údajů), která může dále zpřístupnit svým klientům tyto údaje za účelem zprostředkování, a to až do mého odvolání.

Kontaktuje nás!

Pracovní a personální agentura Etimos Human s.r.o.
Adresa: Žukovského 888/2, Praha 6 - Ruzyně, 161 00
Tel.: +420 233 554 555
E-mail: info@etimoshuman.cz

© Copyright 2008-2024 Etimos Human, GDPR, Vnitřní oznamovací systém (WHISTLEBLOWING), stránky od DIAREK.cz